انتقاد اکبر عبدی از بی‌محتوایی طنز‌های امروز/ امیرکیان عبدی: نوجوانان «شش قهرمان و نصفی» را می‌بینند- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ «شش قهرمان و نصفی» قرار بود سال آینده از شبکه دو سیما پخش شود ولی توانست آنتن نوروزی شبکه پنج را به خودش اختصاص دهد. علاوه بر توجه به موضوع کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی، ازبرای مخاطب نوجوان هم به طور ویژه حرف ازبرای گفتن دارد. از طرفی نقطه متمایز طنز «شش قهرمان و نصفی» استفاده کردن از بازیگران نوجوانی چون امیرکیان عبدی هست که پیش از حضور درون این کلیپ، درون «قهرمانان کوچک» تجربه گیم درون نقش یک ورزشکار رزمی را ایفا کرده بود. اینجا هم قرار هست امیرکیان عبدی را درون جامه یک ورزشکار رزمی ببینیم. این مجموعه تلویزیونی تلویزیونی از اول فروردین‌ماه ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود و ساعت ۱۹ تکرار می‌شود. البته ناگفته نماند حسین قناعت پیش از این هم کارهای طنزی همچون «لازانیا» انجام داده و می‌توانیم به وی درون ایجاد لحظاتی شاد و مفرح اعتماد کنیم. هرچند که قرار هست قناعت یک فضای حمایتی از کالای ایرانی را ازبرای مخاطب فراهم آورد.

اکبر عبدی پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون چندی پیش وی را به عنوان مجری «عبدی‌شو» برنامه‌ای درون شبکه نسیم می‌دیدیم که به آخر مسیر رسید. و مدت وقت‌ها بود منتظر یک سریالی از تلویزیون بودیم که عبدی جلوی دوربین برود. به چه دلیل که مدت وقت‌ها درون سینما کارهای متعددی را گیم کرد و کمتر وقت حضور درون سریالی ازبرای تلویزیون را داشت. البته عبدی خیلی اهل مصاحبه نیست و درون همان نقطه اولیه تماس از وضعیت موجود اقتصادی گلایه می‌کند و می‌گوید به چه دلیل آنقدر همه‌چیز ازبرای مردم دشوار‌ شده هست، امیدوارم مسئولین هرچه زودتر تمهیداتی بیندیشند مردم قابل احترام ایران با آرامش بهتر و شرایط بهتری زندگی کنند.

وی افزود: من خیلی خوشحالم دوباره می‌توانم مردمم را بخندانم و شرایط مفرحی را با مجموعه تلویزیونی «شش قهرمان و نصفی» داشته باشند. ولی شرایط کلیپ‌های طنز ما حال و روز خوبی به لحاظ محتوایی ندارد و کمتر فیلمنامه‌ای را می‌توان جواب بله گفت. مخصوصاً مجموعه تلویزیونی که لحظات بیشتری بیننده را همراه می‌کند؛ ولیکن «شش قهرمان و نصفی» طنز خوبی هست هم محتوای خوب و هم با محتوا ساخته و پرداخته شده هست. از طرفی دیگر سوژه و جامعه هدف خوبی هم دارد؛ سوژه حمایت از کالای داخلی و کارگران را دستخوش طنزی سالم و با محتوا کرده و پس از مدت وقت‌ها یک توجهی هم به نوجوانان شده هست.

عبدی خاطرنشان کرد: اتفاق خوب دیگر درون مجموعه تلویزیونی «شش قهرمان و نصفی» توجه به ورزش و ترغیب مردم و جامعه به ورزش کردن هست. نوجوانان مستعد و جویای نامی درون این مجموعه تلویزیونی گیم کردند که آن‌ها بیشتر درون این موقعیت‌ها ایفای نقش کرده‌اند. روی هم رفته طنزهای این چنینی قابل احترامند و مردم هم لذت خواهند برد.

امیرکیان عبدی: «شش قهرمان و نصفی» نوجوانان را پای تلویزیون می‌نشاند

امیر کیان عبدی، بازیگر نوجوان مجموعه تلویزیونی نوروزی که رزمی کار هست و دو کلیپ از جمله پروژه سینمایی قهرمانان کوچک را درون کارنامه خود دارد، درون رابطه با مجموعه تلویزیونی شش قهرمان و نصفی به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، تصریح کرد: نخستین تجربه من درون سن ۱۰سالگی و درون یک کلیپ رزمی بود.  من علاقه زیادی به جکی چان داشتم و همین هم سبب شد تا با جدیت ورزش‌های رزمی از جمله ژیمناسیک و تکواندو را ادامه دهم و پس هم توانستم از آن‌ها درون کلیپ‌های رزمی که درون آن‌ها حضور داشتم استفاده کردن کنم.

وی افزود:  کلیپ سینمایی “قهرمانان کوچک” تجربه بسیار خوبی بود تا فنون رزمی را درون آن به نمایش بگذاریم. پس از کلیپ سینمایی “قهرمانان کوچک” نوجوانان به یادگیری و جدی گرفتن ورزش به خصوص ورزش‌های رزمی علاقه‌مند شده‌اند، از طرفی خانواده‌های زیادی پس از دیدن قهرمانان کوچک به خرید کالاهای داخلی درون جهت حمایت از کارگران ایرانی ترغیب شدند و مطمئن هستم که مجموعه تلویزیونی “شش قهرمان و نصفی” هم می‌تواند خانواده‌ها را به فرهنگ خرید کالای داخلی تشویق کرده و هم نوجوانان را به ورزش علاقه‌مند کند.

این نوجوان بازیگر گفت: “شش قهرمان و نصفی” تلاش کرده تا درون قالب سریالی کمدی و طنز موضوعات خوبی را مطرح کند از جمله این موضوعات، پیگیری ورزش به خصوص ورزش‌های رزمی هست.

یکی از شش قهرمان‌ مجموعه تلویزیونی نوروزی، تجربه همکاری با اکبر عبدی  را بسیار هیجان انگیز خواند و گفت: من خودم چیزهای زیادی از این نقش یادگرفتم و امیدوارم که نوجوان ها هم از دیدن این مجموعه تلویزیونی لذت ببرند.

عبدی با تاکید بر اینکه نقشش را درون این مجموعه تلویزیونی بسیار دوست داشته هست و خوشحال هست که درون کنار یوسف کرمی گیم کرده هست، خاطرنشان کرد: تلاش کردم تا درون این مجموعه تلویزیونی از تجربه های ورزشی خود به نحو احسن استفاده کردن کنم و امیدوارم که مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد.

وی درمورد قصه «شش قهرمان و نصفی» خاطرنشان کرد: من به همراه دوستانم به مسابقات جام شهید رضا پناهی که قرار هست درون آمل برگزار شود می‌رویم  که درون این میان حوادث و ماجراهایی پیش می‌آید که نهایتاً سبب مبارزه ما با قاچاقچیان کالا می‌شود و من به همراه دوستانم تلاش می کنیم تا کارخانه مداد رنگی شهر را که به خاطر قاچاق بی‌رویه لوازم التحریر بسته شده دوباره فعال کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *