بخشی از فعالیت‌های قرار سازندگی خاتم الانبیاء درون مناطق سیل زده پلدختر- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار اعزامی تسنیم به منطقه سیل‌زده پلدختر، یکی از قسمت‌هایی که درون روزهای پس از سیل به امداد و همدردی با مردم پلدختر و معمولان شتافت، هلدینگ تخصصی مسیر و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بود.

از سوی این ارگان گروهی به سرپرستی مهندس ترابی؛ مدیر ایمنی و بهداشت و اقدامات تأمینی هلدینگ تخصصی مسیر و شهرسازی، به مناطق سیل‌زده اعزام شدند. مهندس ترابی درمورد اقداماتی که این گروه اعزامی صورت داده، گفت: بیش از ۳۵ دستگاه سنگین و نیمه سنگین راهسازی ازبرای بازگشایی شریانهای اصلی و فرعی منتهی به پلدختر و معمولان به منطقه اعزام کرده‌ایم که به صورت شبانه روزی درون دو اکیپ مجهز مشغول فعالیتند.

وی ادامه داد: ۱۵۰۰ بسته فرهنگی ویژه کودکان درون مناطق سیل زده تهیه و توزیع کرده‌ایم. همچنین ۲ هزار بسته بهداشتی شامل لوازم بهداشتی، شوینده و بهداشت فردی خانم‌ها درون شهر پلدختر و روستاهای تابعه تهیه و توزیع شد.

ترابی گفت: همچنین تهیه و توزیع ۱۵۰۰ بسته موادخوراکی شامل برنج، روغن، رب گوجه و… درون ‌شهر پلدختر و روستاهای تابعه را انجام دادیم.

ترابی با اشاره به مشکلات بهداشتیِ منطقه تاکید کرد: ما محله به محله، روستا به روستا و منزل به منزل درون شهر پلدختر و روستاهای تابعه مراجعه کردیم تا عوامل بیماری زا و بیماری های رایج درون منطقه را شناسایی و نسبت به درمان موقت اهالی کار کنیم. این ماموریت با حضور ۱۵ نفر از عوامل متخصص ایمنی و بهداشت هلدینگ تخصصی مسیر و شهرسازی و توزیع داروهای مورد احتیاج تحت نظر پزشکان حاضر درون منطقه انجام شد.

مدیر ایمنی و بهداشت و اقدامات تأمینی هلدینگ تخصصی مسیر و شهرسازی قرارگاه خاتم الانبیاء گفت: روزانه بیش از ۴۰۰۰ پرس غذای گرم درون شهر پلدختر و روستاهای تابعه میان اهالی پخش می‌کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *