خیرآبادی: درون دور اول به بنی‌تمیم رأی دادم، دور دوم به دبیر/ امیدوارم کشتی ایران رو به جلو برود- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

جمشید خیرآبادی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درون خصوص برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی اظهار داشت: با شهامت عنوان می‌کنم که درون دور اول انتخابات،‌ رأی من به حمید بنی‌تمیم بود، چون رأیم از شناخت کامل و علم به موضوع بود. سابقه کاری بنی‌تمیم را کامل می‌دانستم و قبلا حتی مربی وی بودم،‌ ولی زمانی کار به دور دوم کشیده شد، همه ما ۱۱ نفری که به حمید بنی‌تمیم رأی داده بودیم، رأی‌مان به سمت علیرضا دبیر رفت.

وی ادامه داد: عقل و منطق می‌گفت که قطعا قهرمان المپیک خیلی مفیدتر از دیگران می‌تواند کشتی را اداره کند و به همین دلیل همه ما سمت دبیر آمدیم و درون واقع به دبیر رأی ندادیم، به کشتی رأی دادیم و امیدوار هستیم که وی بتواند کشتی ایران را رو به جلو ببرد.

عضو مجمع فدراسیون کشتی همچنین درون خصوص اینکه بنی‌تمیم گفته «از مجمع کشتی توقع نداشت که به نصیرزاده بیشتر از وی که عضوی از خانواده کشتی هست، رأی بدهد»، خاطرنشان کرد: حقیقت امر این هست که من هم توقع نداشتم مجمع به کسی که ۷ سال صادقانه و شبانه‌روز ازبرای کشتی کار کرده، اینطور رأی بدهد. وی سالم‌ترین شخصی بود که بدون سوءنیت و با تمام وجود کار کرد، من درون جام‌های مختلفی مربی‌اش بودم و می‌دانستم چقدر پسر باصداقتی هست. رقابت دشوار و نزدیکی میان بنی‌تمیم و دبیر ایجاد شده بود، ولی متاسفم که رأی بنی‌تمیم از نصیرزاده کمتر شد و به گفته خودش این واقعا غم‌انگیز بود.

خیرآبادی تاکید کرد: دموکراسی همین هست، همان‌طور که ۱۲ رأی نصیرزاده درون دور اول، درون دور دوم هم تکرار شد و افرادی که به وی رأی داده بودند درون دور دوم هم دفعه دیگر به نصیرزاده رأی دادند، بنی‌تمیم نتوانست از مجمع رأی لازم را بگیرد، ولی ازبرای من هم تلخ بود که به بنی‌تمیم رأی کمتری درون مقایسه با نصیرزاده داده شد. شکی وجود نداشت که ما درون دور دوم پشت دبیر خواهیم رفت، چون به کشتی فکر می‌کردیم.

 

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *