سیدجلال حسینی: درصورتیکه برانکو موافق باشد دوست داریم طارمی به پرسپولیس بازگردد/ درون مرحله گروهی جام ملت‌ها کار چندان سختی نداریم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیدجلال حسینی درون حاشیه مراسم افتتاح مدرسه فوتبال درون حضور خبرنگاران گفت: هدف‌ از تأسیس این آکادمی این هست که بازیکنان مستعد را از لحاظ فنی و مهمتر از آن اخلاقی درون این آکادمی پرورش دهیم. امیدواریم که بتوانیم درون این کار موفق عمل کرده و بازیکنان خوبی را تحویل فوتبال کشورمان دهیم.

وی افزود: امیدوارم تمرینات پرسپولیس هرچه زودتر شروع شود و همه مشتاق هستند تا تمرینات را شروع کنیم به چه دلیل که کار سختی را پیش‌ِرو داریم.

کاپیتان پرسپولیس با تمجید از هوداران این تیم خاطرنشان کرد: ما یک نیم‌فصل خیلی خوب را سپری کردیم و هواداران درون این مدت وقت به بهترین شکل از ما حمایت کردند. از همه آنها تشکر می‌کنیم و می‌دانیم که درون نیم‌فصل دوم تیم‌های مدعی با قدرت تمام راهی مسابقات شده و همچنین گیم‌های سختی درون لیگ قهرمانان داریم که باید از هر حیث خودمان را آماده گیم‌ها کنیم. کنار این مسئله امیدوارم بازیکنان تازه هم بدانند به چه تیم بزرگی پیوسته‌اند و تلاش کنند تا موفق باشند.

حسینی درخصوص همکاری‌اش کنار مهدی رحمتی نیز یادآور شد: با مهدی یک کار خوب را شروع کردیم. هرچند که من و وی دشوار درگیر مسابقات و تمرینات تیم‌های خود هستیم ولی همه هدف‌مان این هست که مدرسه فوتبال خوبی را داشته باشیم.

کاپیتان پیشین تیم ملی درون واکنش به حضور تیم ملی درون جام ملت‌ها، تصریح کرد: گیم درون جام جهانی و جام ملت‌ها دشوار هست به چه دلیل که همه تیم‌های ملی با تمام قدرت‌شان درون مسابقات این‌چنینی شرکت می‌کنند. درون تیم ملی همه ازبرای موفقیت تیم تلاش می‌کنند، از بازیکن گرفته تا کادر فنی و من ازبرای آنها آرزوی موفقیت دارم.

وی درون جواب به این سؤال که “آیا واقعاً حضور درون نیمه‌نهایی جام ملت‌ها باید ازبرای تیم ملی آرزو باشد؟” گفت: ما درون مرحله گروهی کار چندان سختی نداریم. البته نمی‌خواهم بگویم کار تیم ملی راحت هست به چه دلیل که اصلاً گیم راحت درون جام ملت‌ها نداریم. درون ادامه مسیر هم قطعاً کار سختی پیش‌ِروی تیم ملی خواهد بود.

سیدجلال درون آخر راجع به اینکه “آیا موافق بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس هست و درصورتیکه برانکو از این موضوع استقبال کند واکنش بازیکنان چه خواهد بود؟” عنوان کرد: درون مورد بازگشت مهدی طارمی به تیم، سرمربی تصمیم گیرنده هست و درصورتیکه برانکو موافق باشد همه ما هم دوست داریم این اتفاق رخ دهد.

 

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *