طالقانی درون واکنش به حکم کمیته استیناف: اتفاقات خارج از استان خوزستان ربطی به من ندارد!- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

عبدالکاظم طالقانی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درمورد حکم کمیته استیناف فدراسیون فوتبال که وی را تبرئه کرده, اظهار داشت: درصورتیکه سؤالی درمورد استان خوزستان دارید, بپرسید و من به عنوان رئیس هیئت فوتبال خوزستان تنها درمورد همین استان صحبت می‌کنم.

وی درون واکنش به این موضوع که با توجه به عضویتش درون هیئت رئیسه فدراسیون می‌تواند درون مباحثی خارج از فوتبال استان خوزستان نیز اظهار نظر کند و اینکه اتفاقات فینال جام حذفی هم درون استان خوزستان رخ داده، گفت: فدراسیون سخنگو دارد و باید از وی سؤال کنید. مسائل خارج از استان خوزستان به من ربطی ندارد و نباید از من بپرسید. من تنها درمورد فوتبال خوزستان پاسخگو خواهم بود!

 

طالقانی درمورد اتفاقات ملاقات جام حذفی میان تیم‌های داماش و پرسپولیس به میزبانی ورزشگاه خانگی فولاد خوزستان و بلاتکلیفی درون پرداخت خسارت‌هایی که به این ورزشگاه وارد شده هست, گفت: این خسارت‌ها توسط باشگاه فولاد پیگیری می‌شود و هیئت فوتبال درون این باره نقشی ندارد, چون هیئت فوتبال درخواست‌کننده برگزاری این گیم درون اهواز نبوده و اداره کل ورزش استان این درخواست را داشته هست.

رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان, درمورد اینکه این هیئت ازبرای پرداخت خسارت یک و نیم میلیارد‌ تومانی به ورزشگاه فولاد چه اقداماتی کرده هست, گفت: این موارد طبق قاعده‌ای که وجود دارد حل می شود. صحبتی که از یک و نیم میلیارد تومان خسارت می‌شود, باید تحقیق شود ولی مسئله معلوم, این هست که خسارت این ورزشگاه به هر نحوی باید تامین شود.

 

طالقانی درون خصوص وضعیت ورزشگاه‌های استان خوزستان ازبرای برگزاری ملاقات‌های لیگ برتر, خاطرنشان کرد: درون حال حاضر با توجه به استاندارد‌هایی که فدراسیون فوتبال عنوان کرده ورزشگاه‌های ما دارای ایرادهای اساسی هستند. بلیت و گیت‌های الکترونیکی, شماره‌گذاری صندلی و دوربین‌‌های مداربسته باید ایجاد شوند که تاکنون هیچ کدام از ورزشگاه‌های استان به همه این موارد تجهیز نشده‌اند.

وی درمورد اینکه ورزشگاه بهنام محمدی نفت مسجد سلیمان از جمله ورزشگاه‌هایی به حساب می‌آید که ممکن هست نتواند مجوز برگزاری مسابقه را کسب کند, گفت: درون همین مدت وقت کم این کار شدنی هست. مسئولیت این کار با باشگاه‌هاست و باید کار را جلو ببرند ولی درصورتیکه این اتفاق رخ ندهد گیم‌های نفت مسجد سلیمان باید درون استان دیگر و بدون حضور تماشاگر برگزار شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *