طنزهای سینمایی از فردا به آنتن می‌رسند- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، هفته پیشِ‌رو مزین به نام نامی امام وقت(عج) و سالروز ولادت ایشان هست، با درون نظر گرفتن  کلیپ‌های کمدی و شاد از شنبه ۳۱ فروردین تا جمعه ۶ اردیبهشت، شبکه نمایش هفته‌ای با کلیپ‌های جذاب پیشِ‌رو خواهد داشت.

باکس ساعت ۲۱ این شبکه که به مرور آثار بازیگران مطرح سینمای ایران و جهان می‌پردازد درون این هفته به مرور آثار سینمای کمدی ایران خواهد پرداخت.

عناوین فیلمهای این قسمت به‌ترتیب شامل: نیش زنبور، آپارتمان شماره ۱۳، مردی که زیاد می‌دانست، قلقلک، کلاه‌قرمزی و سروناز، زن‌ها فرشته‌اند و مهریه بی‌بی هستند.

درون قسمت‌ کلیپ‌های جذاب ساعت ۲۳ و سینمای کلاسیک درون ساعت ۱ بامداد نیز، کلیپ‌های: احمق‌ها درون آکسفورد، مرد آرام، سقوط امپراطوری رم، تاکسی۵، آقای تشویق و صندوقچه میداس از این شبکه پخش می‌شوند.

کلیپ سینمایی “نیش زنبور”، شنبه‌شب ۳۱ فروردین، ساعت ۲۱

درون خلاصه این کلیپ با گیم رضا عطاران و رضا کیانیان آمده هست: دو دوست از دو طبقه اقتصادی و اجتماعی متفاوت روزگار خوبی را با یکدیگر گذرانده‌اند، تا اینکه یکی احساس می‌کند دیگری به وی نارو زده، این دو باز یکدیگر را می‌یابند و رابطه‌شان از نو شکل می‌گیرد ولی همواره احساس بدبینی و سوءتفاهم میانشان وجود دارد.

“مرد آرام” کلیپ بی‌نظیر جان فورد، ساعت ۱ بامداد دوشنبه ۲ اردیبهشت

 فیلمی دلپذیر و مطبوع و آن‌قدر ساده که آدم فکر می‌کند انگار کلیپ نیست و زندگی هست. کلیپ درمورد ازدواج هست، یک ازدواج درون یک روستای ایرلند، یک کلیپ ازدواج روستایی که پر از گرما، پر از صمیمیت، و پر از رسم و رسوم و آیین هست. می‌دانیم که فورد، استاد آیین هست . . . و الان، آیین ازدواج.

کلیپ جذاب “صندوقچه میداس” جمعه، ۶ اردیبهشت، ساعت ۲۳

از دوران باستان صندوقچه‌ای به‌نام میداس به‌جا مانده هست که می‌تواند هر چیزی را به طلا تبدیل کند و تنها یک نقشه درون جهان وجود دارد که مکان آن را نشان می‌دهد. افرادی با نام‌های چریتی و گولر از وجود چنین گنجی مطلع هستند و به‌سختی درون تلاشند تا نقشه و کلید اسرارآمیز صندوق را بیابند… .
انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *