فوتبال جهان| آنچلوتی: سزاوار پیروزی مقابل اودینزه بودیم/ آماده گیم درون اروپا هستیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی درون پی برتری ۴ بر ۲ خانگی شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش مقابل اودینزه درون چارچوب هفته بیست‌وهشتم سری A ایتالیا، گفت: ما به لحاظ تمرکزی کمی لغزش داشتیم، ولی شایسته پیروزی بودیم. خستگی را درون چهره بازیکنان می‌توانستیم ببینیم و باید بگویم درون این ملاقات تا حدودی سازماندهی لازم را نداشتیم. اودینزه هم درون فرم و شکل خوبی هست و آنها با جنگندگی مشکلاتی را ازبرای ما به وجود آوردند. درون کل فکر می‌کنم با توجه به عملکردی که از خود ارائه دادیم، سزاوار پیروزی درون این گیم بودیم.

سرمربی ناپولی همچنین درون تمجید از مهاجم بلژیکی تیمش که درون این گیم یک گل به ثمر رساند و دو پاس گل ساخت، اظهار داشت: من همیشه از مرتنس راضی هستم. دریس ازبرای تیم گیم می‌کند، پاس گل می‌دهد و هر کاری که از وی می‌خواهیم را درون زمین به اجرا می‌گذارد. بابت گلی هم که درون این ملاقات زد، از وی راضی‌تر هستیم.

وی همچنین درون خصوص رویارویی با توپچی‌های لندن درون مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا خاطرنشان کرد: ما نبردی شگفت‌انگیز با آرسنال درون پیش داریم، دیداری که همه بازیکنان‌مان می‌خواهند درون آن گیم کنند. ما باید درون گیم‌های لیگ انگیزه خودمان را نشان دهیم، از این‌رو آماده گیم درون اروپا هستیم.

انتهای پیام/  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *