فوتبال جهان| مسی: واکنش مسی به تشویق شدن از سوی هواداران بتیس: هرگز چنین شبی را تجربه نکرده بودم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، درون پیروزی ۴ بر یک شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال بارسلونا درون خانه رئال بتیس، لیونل مسی آنقدر خوش درخشید که حتی هواداران تیم میزبان را وادار به تشویق وی کرد. فوق ستاره آرژانتینی درون این گیم هت‌تریک کرد که یکی از آنها با یکی از ضربه ایستگاهی زیبا و آخرین آن با یک ضربه چیپ تماشایی از بیرون محوطه جریمه بود که پس از آن هواداران بتیس از جای خود بلند شدند تا ایستاده کاپیتان بارسا را تشویق کنند.

اگرچه این نخستین باری نیست که مسی درون خانه تیم‌های حریف تشویق می‌شود (معروف‌ترین مورد آن تشویق شدنش درون خانه رئال مادرید بوده هست) ولی وی می‌گوید که پیش از این هرگز چنین شبی را تجربه نکرده بود.

مسی که با گل‌هایش درون این گیم، مجموع گل‌های خود درون همه رقابت‌های این فصل را به ۳۹ گل افزایش داد، درون آخر گیم به شبکه «مویستار» گفت: یادم نمی‌آید که هرگز چنین شبی را تجربه کرده باشم. من واقعاً قدردان حرکت هواداران بتیس و شیوه جواب دادن آنها به عملکردم هستم. راستش را بخواهید من هرگز این چنین از سمت هواداران تیم حریف تشویق نشده بودم.

مسی افزود: ازبرای ما خیلی با اهمیت بود که از نتیجه گیم اتلتیکومادرید (شکست مقابل اتلتیک بیلبائو) آخر استفاده کردن را ببریم.

پیروزی بارسلونا چهارصدوهفتادوهفتمین برد مسی با پیراهن این تیم بود که از این حیث وی را بالاتر از ژاوی هرناندنس درون صدر جدول دارندگان بیشترین برد درون بارسلونا قرار داد.

کاپیتان آرژانتینی کاتالان‌ها تأکید کرد: ما امروز نمی‌توانستیم امتیاز از دست بدهیم. بتیس تیمی هست که بازیکنانش حرکات پا به توپ خوبی دارند. ما ولی به هیچ عنوان از سوی این تیم اذیت نشدیم. گیم ما واقعاً منظم و سازمان یافته بود. والورده (سرمربی بارسلونا) واقعاً درون تحلیل شرایط گیم تبحر دارد و به همین دلیل ما از نظر تاکتیکی بی‌عیب و نقص بودیم.

با افزایش فاصله بارسلونا با اتلتیکومادرید به ۱۰ امتیاز، آیا مسی و یارانش می‌توانند قهرمانی‌‌شان درون لالیگا را قطعی بدانند. وی درون این خصوص تأکید کرد: همه چیز به خودمان بستگی دارد. هیچ چیز هم اکنون قطعی نیست. شرایط می‌توانست از این بدتر باشد ولی هم اکنون امتیازاتی هست که ما باید ازبرای کسب آنها گیم کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *