فوتبال جهان| کاسیاس: دوست دارم به لالیگا برگردم/ هم اکنون با تیم ملی اسپانیا خداحافظی نکرده‌ام- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، ایکر کاسیاس با وجود ۳۷ ساله شدن هم اکنون ازبرای ادامه دادن به دوران بازیگری و رؤیای بازگشت به تیم ملی اسپانیا تمایل دارد.

کاسیاس که ۱۶ سال پرافتخار را درون رئال مادرید سپری کرد و با این تیم ۵ قهرمانی درون لالیگا و ۴ قهرمانی درون لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد، سال ۲۰۱۵ کهکشانی‌ها را به مقصد پورتو ترک کرد. قرارداد وی با تیم پرتغالی درون انتهای فصل به آخر می‌رسد و انتظار می‌رود که قراردادش را ازبرای دو سال دیگر تمدید کند با این وجود وی می‌گوید رؤیای بازگشت به فوتبال کشورش را دارد و امیدوار هست تیمی به وی پیشنهاد دهد تا به ۵۱۰ گیم‌اش درون لالیگا اضافه کند.

کاسیاس به خبرنگاران گفت: من به اندازه کافی از این شانس برخوردار بوده‌ام که درون لالیگا رقابت کنم و متأسفانه الان دیگر آنجا نیستم. کاری که من درون مادرید انجام دادم، تکرارش بسیار دشوار هست. تجربه دوباره آن موفقیت‌ها بسیار دشوار خواهد بود. دوران من درون رئال مادرید به تاریخ پیوسته هست ولی من دوست دارم که به لالیگا برگردم.

تقریباً سه سال از آخرین گیم که کاپیتان اسپانیای قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۰ ازبرای تیم ملی کشورش گیم کرد، گذشته هست و بسیاری از هم‌تیمی‌های هم‌نسل وی به دوران بازیگری‌شان درون رده ملی آخر داده‌اند. کاسیاس ولی هم اکنون امیدوار هست که لوئیس انریکه وی را به اردوی «لاروخا» دعوت کند.

کاسیاس افزود: تیم ملی ازبرای من یک ماجرای تمام شده نیست. برخلاف دیگر هم‌تیمی‌هایم، من هم اکنون از تیم ملی کناره‌گیری نکرده‌ام. من فکر می‌کنم که وضعیت من با سایر دروازه‌بان‌ها‌ فرق دارد ولی من به تصمیمات سرمربی‌ای که معتقد هست باید به دیگر بازیکنان فرصت بدهد، احترام می‌گذارم چون تشخیص وی این هست که سایر بازیکنان وضعیت‌شان بهتر هست با این حال من هم انگیزه دارم. به چه دلیل نداشته باشم؟ مثلاً خسوس ناواس نشان داد که می‌تواند به تیم ملی برگردد و من ازبرای وی خوشحالم.

کاسیاس درون آخر از بازگشت زین‌الدین زیدان به کادر فنی رئال مادرید ابراز خرسندی کرد و افزود: ورود زیدان با توجه به چیزهایی که درون سال‌های گذشته کسب کرده، دلیلی ازبرای خوشبیتی و اشتیاق تمام هواداران رئال مادرید شده هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *