لیگ اروپا|زنیت درون حضور آزمون باخت و حذف شد/ صعود آرسنال و حذف اینتر- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، درون ادامه دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا، تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ درون حضور سردار آزمون، ستاره‌ ایرانی‌اش حذف شد،  اینتر هم از دور رقابت‌ها کنار رفت و آرسنال با جبران شکست دور رفت جشن صعود گرفت.

زنیت درون شبی که سردار آزمون درون دقیقه ۷۱ جای خود را به «ماک» داد درون خانه ویارئال با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد و با توجه به باخت درون گیم رفت با شکست مجموع ۵ بر ۲ از دور رقابت‌ها کنار رفت. مورنو درون دقیقه ۲۹ و باکا درون دقیقه ۴۵ ازبرای ویارئال و ایوانوویچ درون دقیقه ۱+۹۰ ازبرای زنیت گلزنی کردند.

آرسنال هم شکست ۳ بر یک گیم رفت مقابل رن را به برتری ۳ بر صفر تبدیل و درون آخر گیم برگشت خانگی صعود کرد. اوبامیانگ درون دقایق ۵ و ۷۲ و نیلس درون دقیقه ۱۵ ازبرای تیم لندنی گل زدند. توپچی‌های لندن با پیروزی مجموع  ۴ بر ۳ راهی دور پس شدند.

اینتر نیز درون خانه خود یک بر صفر مغلوب اینتراخت فرانکفورت شد و از جام کنار رفت. یوویچ درون دقیقه ۵ تنها گل تیمش را به ثمر رساند تا رقابت دو تیم درون مجموع دو گیم رفت و برگشت با همین نتیجه به اتمام برسد و تیم ایتالیایی حذف شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *