لیگ قهرمانان اروپا| حذف آخرین نماینده آلمان با شکست خانگی بایرن مونیخ مقابل لیورپول/ لالیگا با جشنواره گل بارسلونا درون لیگ قهرمانان ماند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال لیورپول و بارسلونا با برتری بر رقبای‌شان راهی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شدند.

لیورپول درون گیم برگشت مرحله یک هشتم نهایی درون زمین بایرن مونیخ صاحب برتری ۳ بر یک شد و با همین نتیجه درون مجموع به دور پس رسید. درون نیمه اول ابتدا مانه درون دقیقه  ۲۶ با استفاده کردن از خروج غلط نویر گل اول لیورپول را به ثمر رساند، ولی گل به خودی متیپ درون دقیقه ۳۹ سبب شد دو تیم با تساوی یک – یک به رختکن بروند. گیم برتر بایرن درون مقاطع ابتدایی نیمه دوم ثمری نداشت و درون آخر لیورپول به تدریج صاحب توپ شد و دو دفعه توسط فن‌دایک درون دقیقه ۶۹ و مانه درون دقیقه ۸۴، برتری ۳ بر یک را رقم زد تا با حذف آخرین نماینده آلمان، انگلیس درون یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صاحب چهار نماینده شود.

درون دیگر گیم، بارسلونا با درخشش مسی درون خانه به راحتی ۵ بر یک لیون را برد و با برتری مجموع با همین نتیجه، لالیگا را هم درون دور پس صاحب یک نماینده کرد. مسی با پنالتی چیپ درون دقیقه ۱۸ بارسا را پیش انداخت و سپس کوتینیو با پاس سوارس درون دقیقه ۳۱، برتری ۲ بر صفر درون آخر نیمه اول را ثبت کرد. درون نیمه دوم ابتدا لیون با شوت توسارت درون دقیقه ۵۸ به بازگشت امیدوار شد، ولی درون آخر مسی درون دقیقه ۷۸ ، پیکه درون دقیقه ۸۱ و دمبله درون دقیقه ۸۶ سه گل دیگر ازبرای بارسای میزبان به ثمر رساندند و تیم‌شان را صاحب برتری ۵ بر یک کردند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *