محسن آشوری: باید درون خصوص بانوان با طباطبایی همفکری و چاره‌اندیشی کنیم/ مسیر مالی کسب سهمیه المپیک دشوار‌تر هست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

محسن آشوری درون گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،  اظهار داشت: انتخابات خوبی برگزار شد و همانصورت که گفتم درون مدت وقت ۱۰۰ روزه سرپرستی فدراسیون تمام تلاشم اداره درست امور جاری فدراسیون کاراته بود و خداوند این توفیق را نصیب من کرد تا با همکاری همکاران خوبم درون فدراسیون کاراته به خوبی این کار انجام شود. تا قبل از انتخابات نیز همه کارهای اداری، صدور احکام، مربیگری و دان انجام شد.

وی تصریح کرد: درون این مدت وقت سه اعزام به مسابقات لیگ جهانی کاراته داشتیم و دو اردوی تدارکاتی درون فرانسه و ایتالیا برگزار کردیم. حقوق و عیدی  پرسنل و حقوق مربیان و ورزشکاران نیز هر چند اندک  پرداخت شده و روز گذشته نیز فدراسیون کاراته را بون هیچگونه بدهی تحویل دادم. پشت درون اتاق وزیر ورزش و رئیس کمیته المپیک ازبرای مسائل مالی نرفتم و خدا را شکر همه چیز به خوبی پیش رفت.

دبیر فدراسیون کاراته تاکید کرد: مجمع روز گذشته نیز بسیار خوب برگزار شد و باور کنید هیچ سمت و سویی به سمت هیچ کاندیدایی نداشتم. درون مجمع نیز همه اعضا مجمع را درون خصوص عدم طرفداری و نداشتن سمت و سو به سود کاندیدایی خاص به گواه گرفتم. مسئولیتم نیز اینگونه بود که هیچ طرفداری و سمت و سویی به سمت کاندیدای خاصی نداشته باشم و وظیفه‌ام برگزاری انتخابات بود.

آشوری درون جواب به این سوال که فدراسیون کاراته توانایی تامین خرج‌های اعزام سال آینده ورزشکاران را به مسابقات لیگ‌های جهانی خواهد داشت، گفت: هرگز با اعتبارات دولتی نمی‌توانیم حدود ۸ اعزام با اهمیت دیگر را انجام بدهیم و باید از منایع دیگری خرج‌ها تامین شود تا با حضور درون مسابقات امتیازات لازم ازبرای سهمیه المپیک را کسب کنیم. مسیر کسب سهمیه المپیک از لحاظ مالی دشوار هست، ولی ولی با توجه به ظرفیت و قابلت بچه‌ها می‌توانیم تمام سهمیه‌های المپیک را از طریق کاراته وان‌ها کسب کنیم.

وی درون خصوص اینکه چه اقداماتی ازبرای بهتر شدن شرایط تیم بانوان باید انجام شود، گفت: ظرفیت موجود درون قسمت بانوان بسیار زیاد و درون حال حاضر و درون قسمت جوانان و امید، دخترانی با ظرفیت و توانایی بسیار بالایی داریم، ولی این موضوع خواهان کار استعدادپروری روی این بچه‌ها هست. درصورتیکه منبع ها مالی کار استعدادپروری تامین شود، قول می دهیم درون فاصله زمانی کوتاه می‌توانیم خود را به آقایان نزدیک کنیم.

دبیر فدراسیون کاراته درون خصوص احتمال تغییر و تحولات درون کادرفنی بانوان گفت: باید درون خصوص بانوان با رئیس تازه فدراسیون همفکری و چاره اندیشی کنیم و درصورتیکه احتیاج بود نیاید کوچکترین مسامحه‌ای انجام گیرد. مسائل ملی از همه مصلحت‌ها اولاتر و بالاتر هست.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *