محسن آشوری: شرایط بانوان نسبت به مردان خوب نیست ولی معنی آن این نیست که شانس کسب سهمیه المپیک نداریم/ کاندیدا نمی‌شوم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، محسن آشوری، سرپرست فدراسیون کاراته درون حاشیه نشست ستاد عالی‌گیم‌های المپیک و پارالمپیک اظهار داشت: جلسه خوبی بود و نگاه خوبی نسبت به کاراته داشتند و این جای غرور دارد. از طرفی مسئولیت ما سنگین‌تر هست و باید جوابگوی اعتماد‌ها باشیم.

وی تاکید کرد: شرایط و شانس‌ها ازبرای کسب سهمیه و مدال مطرح شد. نیازهایی وجود دارد و اعداد و ارقامی عنوان شد که با گشاده رویی پذیرفته و قول کمک دادند که نگاه ۷۰ تا ۸۰  درصدی به اعتبارات ما داشته باشند. بودجه بیشتر از گذشته هست و ۱۲ اعزام داریم که سهمیه حداکثری بگیریم که خرج زیادی دارد و با بودجه ما فاصله دارد. از این بابت نگران بودیم که خوشبختانه قول مساعد دادند.

آشوری تصریح کرد: ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون ها تا ۱۲ دی ماه ادامه دارد و پس مراحل لازم پیگیری و تاریخ انتخابات عنوان می‌شود. مسئولیت پیگیری امور و برگزاری مجمع را دارم و کاندیدا نمی‌شوم.

وی گفت: شرایط بانوان نسبت به مردان خوب نیست ولی معنی آن این نیست که شانس نداریم. درصورتیکه زیر ساخت‌ها فراهم و امکانات فراهم شود درون بانوان هم افتخارآفرین می‌شویم. بودجه فوق العاده‌ای ازبرای بانوان درون نظر گرفتیم. درصورتیکه درون مسیر شرایط کسب سهمیه فراهم‌ نشود درون مسابقات فرانسه اردیبهشت ماه سال ۹۹ که گزینش آخر هست سهمیه المپیک را به دست می‌آوریم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *