ملکی: هیچ تیمی به اندازه ما پرسپولیس را تحت فشار قرار نداده هست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

حمید ملکی درون گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درمورد تساوی بدون گل تیم ذوب‌آهن اصفهان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ابتدای گیم با کمی حاشیه شروع و جایگاه هواداران ما عوض شد. پرسپولیسی‌ها همه کار کردند تا سه امتیاز گیم را به دست بیاورند ولی خوشبختانه بچه‌ها سرحال بودند و نمایش خیلی خوبی درون این گیم داشتیم.

وی افزود: هدف ما از ابتدای گیم این بود که روی دروازه پرسپولیس فشار بیاوریم و به نظرم هیچ تیمی درون لیگ به اندازه ما این تیم را تحت فشار قرار نداده بود ولی متأسفانه نتوانستیم پیروز شویم.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن درمورد عملکرد خوب این تیم از وقت حضور علیرضا منصوریان و درخشش این تیم درون لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: از زمانی منصوریان آمده، شرایط بسیار بهتر شده هست، خصوصاً درون مسائل روحی و روانی. درون لیگ قهرمانان هم شرایط بچه‌ها به لحاظ روحی بسیار متفاوت‌تر از لیگ برتر هست و درون هر گیم محکوم به برد هستیم. شرایط لیگ قهرمانان فرق می‌کند و همه تیم‌ها واقعاً فوتبال گیم می‌کنند. 

ملکی درون مورد ملاقات روز سه‌شنبه این تیم مقابل الوصل امارات یادآور شد: صددرصد درون این گیم هم ازبرای پیروزی به زمین خواهیم رفت. هدف‌مان این هست که به عنوان تیم اول از گروه‌مان صعود کنیم تا درون مرحله پس کار راحت‌تری داشته باشیم.  به همین دلیل با تمام توان برابر الوصل گیم خواهیم کرد.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *