منظمی: با محدودیت سنی سرمایه‌های‌مان درون کشتی کلاسیک را از دست می‌دادیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

مریم منظمی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درون خصوص تصمیم گذشته فدراسیون کشتی درون رابطه با لغو محدودیت سنی درون کشتی کلاسیک اظهار داشت: قبل از اینکه مجددا به فدراسیون برگردم درون مورد مشکلات و معضلات کشتی کلاسیک با سرپرست فدراسیون کشتی صحبت کردم. یکی از مسائل، درخواست کلاسیک‌کاران ما درون خصوص برداشتن محدودیت سنی درون مسابقات قهرمان کشوری و لیگ بود. اخیرا جلسه‌ای درون این خصوص با بنی‌تمیم داشتیم که پیشنهاد کردم این قانون برداشته شود که سرپرست فدراسیون نیز پس از تحقیق موضوع با آن موافقت کرد.

وی ادامه داد: درون یک سال گذشته درخواست‌های خیلی زیادی داشتیم که با توجه به علاقمندی شدید بانوان به کشتی، آنها می‌خواستند محدودیت سنی برداشته شود تا همه بتوانند تلاش‌شان را ازبرای موفقیت درون این رشته انجام دهند. ضمن اینکه از اوایل سال ۹۶ که استارت این رشته را زدیم، کشتی گیران بالای ۲۵ سالی بودند که درون اردوها و کلاس‌های ما شرکت‌کردند و به خوبی آموزش دیدند. آنها سرمایه‌های کشتی کلاسیک ما هستند که با این قانون مجبور بودیم به آنها میدان ندهیم. بنابراین مسابقات امسال ما درون قهرمانی کشور و لیگ فصلی کلاسیک محدودیت سنی نخواهد داشت.

منظمی درون مورد وقت برگزاری مسابقات کشوری و لیگ امسال گفت: این رقابت‌ها بهمن ماه امسال درون استان داوطلب برگزار می شود. درون مورد لیگ فصلی هم تصمیم بر این هست که مسابقات را درون دو فصل برگزار کنیم، یکی درون ۶ ماه ماه ابتدایی سال و دیگری درون ۶ ماه دوم.

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون کشتی از برگزاری مسابقات کشوری جوانان ازبرای نخستین دفعه خبر داد و اضافه کرد: اتفاق بهتری که درون شُرف وقوع هست، این هست که ما درون هر دو رشته آلیش و کشتی کلاسیک مسابقات قهرمان کشوری رده سنی جوانان را برگزار خواهیم کرد و این اتفاق بسیار خوبی ازبرای آینده ما هست.

منظمی درخصوص برنامه‌های آموزشی کشتی بانوان گفت: امسال ۴۲ برنامه آموزشی درون کشتی کلاسیک و آلیش داریم و همچنین ۲۲ برنامه فنی شامل اردوها و مسابقات درون هر دو رشته پیش‌روی‌مان قرار دارد.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *