ناطقی نایب رئیس بانوان فدراسیون ووشو شد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از رابطه ها عمومی فدراسیون ووشو؛ مراسم تودیع شهین نظری نایب رئیس پیشین و معارفه زهرا ناطقی نایب رئیس تازه فدراسیون ووشو با حضور موسوی معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، مهدی علی‌نژاد رئیس فدراسیون، محمود متدین دبیر فدراسیون و جمعی از مدیران فدراسیون ووشو برگزار شد.

رئیس فدراسیون ووشو درون این مراسم با بیان اینکه همکاری خوبی درون این سال‌ها با نظری داشتیم، گفت: فدراسیون ووشو درون حوزه بانوان پیش تاز بوده هست. درون این ۱۲ سال، بانوان ما درون ورزش قهرمانی سرآمد بوده‌اند و درون قسمت همگانی نیز توسعه خوبی داشته‌ایم.

وی افزود: موجب افتخار هست که فدراسیون جهانی ووشو روز جهانی زن را با مطلبی درون خصوص خواهران منصوریان تبریک گفته هست.

علی‌نژاد ادامه داد: خانم نظری درون این پنج سال زحمات زیادی متحمل شدند و موفقیت‌ها با کار گروهی و همدلی به دست آمد. علاوه بر قهرمانان، درون قسمت مربیان و داوران نیز درون عرصه میان المللی حرف‌های زیادی ازبرای گرفتن داریم.

رئیس فدراسیون ووشو تصریح کرد: پس از استعفای ناطقی از فدراسیون اسکیت با وی صحبت کردم و ایشان که از جامعه ووشو هست پس از سال‌ها به خانه خود بازگشت و مطمئن هستم درون وقت ایشان نیز مسیر موفقیت‌ها طی می‌شود.

درون ادامه موسوی معاون وزارت ورزش و جوانان با ابراز خوشحالی از حضور درون جمع خانواده ووشو، گفت: ووشو فدراسیونی هست که نگاه ویژه‌ای به بانوان دارد و میان تیم آقایان با بانوان تفاوت نمی‌گذارد. خوشبختانه هیچگاه درون قسمت بانوان ووشو با مشکلی مواجه نشده‌ایم.

وی با تمجید از عملکرد رئیس فدراسیون ووشو، گفت: ایشان مسیری را ترسیم کردند که  نظری به خوبی آن را طی کرد و قطعا نایب رئیس تازه نیز همین مسیر را با سربلندی ادامه می دهد. خوشحالم از اینکه عنوان می‌کنم مدال‌های ووشوی موجب افتخار ورزش بانوان ایران هست.

این مقام مسئول با بیان اینکه از نظری و ناطقی شناختی چندین ساله دارد، تصریح کرد: نظری همواره به ما درون وزارت ورزش کمک کرده هست و از توانایی ایشان استفاده کردن خواهیم کرد. درون آخر آروزی توفیق ازبرای ۲ خواهر عزیزم دارم.

درون ادامه شهین نظری گفت: این ۵ سال موفق درون یک چشم بهم زدن تمام شد و امیدوارم ناطقی موفق باشند و قطعا هر کمکی بتوانم به وی خواهم داشت.
وی درون سخنان کوتاه خود از حمایت‌های رئیس فدراسیون و همکارانش درون این رشته قدردانی کرد.

محمود متدین دبیر فدراسیون ووشو نیز با تشکر از زحمات نایب رئیس پیشین فدراسیون، گفت: نظری، بزرگ مجموعه ما بود و جایگاه ویژه‌ای درون فدراسیون داشت. همدلی و اتحاد همواره درون این مجموعه وجود دارد و دلیل اصلی پیشرفت هست.

درون آخر زهرا ناطقی نایب رئیس تازه بانوان فدراسیون ووشو نیز، اظهار داشت: از اعتماد رئیس فدراسیون تشکر می‌کنم و امیدوارم موثر باشم. ووشو فدراسیونی درجه یک و موفق هست و نسبت به سال ۸۲ که درون این فدراسیون فعالیت می‌کردم، تغییرات گسترده‌ای کرده هست.

وی درون آخر گفت: زحمات نواب رئیس قبلی تاثیر زیادی درون عملکرد خوب داشته هست و امیدوارم مسیر آنان را به خوبی طی کنم.

درون آخر با اهداء لوح و هدایایی از سوی دکتر علی نژاد از زحمات نایب رئیس پیشین قدردانی شد و همچنین حکم نایب رئیس تازه به وی اعطاء گردید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *