چند هزار تصویر یادگاری درون قرار فرزاد فرخ و هوادارانش- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته باشگاه خبرنگاران پویا، فرزاد فرخ خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان که این روزها بسیار مورد توجه جوانان قرار گرفته، ازبرای روز ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ با هوادارانش وعده کرده بود تا درون «بام‌لند» ملاقات کنند. از ساعت ۱۸:۰۰ سیل هواداران این خواننده به سمت «بام‌لند» آمدند. همین مسئله موجب ترافیک و شلوغی بسیاری درون این منطقه شد.

 

بسیاری از هواداران این خواننده توانستند وارد سالنی شوند که سرپوشیده نبود و سکوها و فضایی زیبا داشت. این هواداران درون هوایی بهاری و مطبوع، بر روی سکوها نشستند تا فرزاد فرخ به دیدارشان آمد.

به دلیل محدودیت فضا، بسیاری از هواداران هم پشت درون ماندند.

فرزاد فرخ که درون آستانه برگزاری نخستین کنسرت رسمی‌اش درون تهران قرار دارد، درون این ملاقات سه قطعه از مهمترین آثارش را با هوادارانش همخوانی کرد.

پس از این همخوانی‌ها، نوبت به تصویر‌های یادگاری رسید. مسئولان برگزاری این مراسم همه چیز را مهیا کرده بودند تا تمام هوادارانِ فرخ بتوانند با این خواننده تصویر یادگاری داشته باشند.

چند ساعت طول کشید تا تمام هواداران این خواننده جوان توانستند درون محیطی آرام و با خیالی آسوده، با خواننده محبوبشان تصویر یادگاری بگیرند. درون میان هواداران این خواننده افرادی از تمام اقشار دیده میشد. نوجوانان بسیاری همراه با خانواده‌هایشان آمده بودند. جوانان بسیاری هم حضور داشتند که درون بیشتر اوقات درون حال زمزمه‌ی آثار فرخ بودند. جالب اینکه پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایی هم بودند که همراه با نوه‌هایشان با فرزاد فرخ تصویر یادگاری گرفتند.

این نخستین دفعه هست که این حجم از هواداران ازبرای ملاقات با خواننده‌ای دور هم جمع می‌شوند که تا کنون کنسرت رسمی درون تهران نداشته هست.

بلیت‌فروشی کنسرت فرزاد فرخ ازبرای هفتم اردیبهشت درون دو سانس، چندی پیش شروع شد که تمام این بلیت‌ها درون وقت کوتاهی به فروش رفت. به همین دلیل این اجرا ازبرای روز هشتم اردیبهشت تمدید شد که بلیت‌های این روز هم رو به اتمام هست.

به این ترتیب فرزاد فرخ درون روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۸ درون سالن میلاد نمایشگاه میان‌المللی ازبرای چهار سانس به صحنه می‌رود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *